Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på følgende holds kamper:
Hold nr
Hold navn
Klasse
SMS tekst at sende
1 Aalborg KFUM D10 CUPTEAM 6229-1 til 1231
2 Aalborg KFUM D12 CUPTEAM 6229-2 til 1231
3 Aalborg KFUM D14 CUPTEAM 6229-3 til 1231
4 Aalborg KFUM P10 CUPTEAM 6229-4 til 1231
5 Aalborg KFUM P12 CUPTEAM 6229-5 til 1231
6 Aalborg KFUM P14 CUPTEAM 6229-6 til 1231
7 Aalborg KFUM P16 CUPTEAM 6229-7 til 1231
8 Aalborg KFUM P18 CUPTEAM 6229-8 til 1231
9 Aalborg KFUM:2 D12 CUPTEAM 6229-9 til 1231
10 AIA/Tranbjerg P18 CUPTEAM 6229-10 til 1231
11 Bodensee Donau D14 CUPTEAM 6229-11 til 1231
12 Bodensee Donau P16 CUPTEAM 6229-12 til 1231
13 Bodensee Donau:1 P14 CUPTEAM 6229-13 til 1231
14 Bodensee Donau:2 P14 CUPTEAM 6229-14 til 1231
15 Brabrand IF D12 CUPTEAM 6229-15 til 1231
16 Brabrand IF D14 CUPTEAM 6229-16 til 1231
17 Brabrand IF D18 CUPTEAM 6229-17 til 1231
18 Brabrand IF P10 CUPTEAM 6229-18 til 1231
19 Brabrand IF P12 CUPTEAM 6229-19 til 1231
20 Brabrand IF P14 CUPTEAM 6229-20 til 1231
21 Brabrand IF P18 CUPTEAM 6229-21 til 1231
22 Brabrand IF:1 D10 CUPTEAM 6229-22 til 1231
23 Brabrand IF:2 D10 CUPTEAM 6229-23 til 1231
24 Brabrand IF:2 D12 CUPTEAM 6229-24 til 1231
26 Fjordbyerne P14 CUPTEAM 6229-26 til 1231
27 Frem Skørping P14 CUPTEAM 6229-27 til 1231
28 Frem Skørping:1 D12 CUPTEAM 6229-28 til 1231
29 Frem Skørping:2 D12 CUPTEAM 6229-29 til 1231
30 Gødvad GIF P12 CUPTEAM 6229-30 til 1231
31 Hadsten Håndbold D14 CUPTEAM 6229-31 til 1231
32 Hadsten Håndbold D16 CUPTEAM 6229-32 til 1231
33 Hadsten Håndbold P14 CUPTEAM 6229-33 til 1231
34 Hadsten Håndbold P18 CUPTEAM 6229-34 til 1231
135 Hald Ege Efterskole D16 CUPTEAM 6229-135 til 1231
35 Hanstholm IF D16 CUPTEAM 6229-35 til 1231
36 HEI/VRI:1 P16 CUPTEAM 6229-36 til 1231
37 HEI/VRI:2 P16 CUPTEAM 6229-37 til 1231
38 Herlev/Hjorten Håndbold P14 CUPTEAM 6229-38 til 1231
39 Herlev/Hjorten Håndbold P16 CUPTEAM 6229-39 til 1231
40 HF Mors D16 CUPTEAM 6229-40 til 1231
41 HF Mors P16 CUPTEAM 6229-41 til 1231
42 HF Mors/Nordmors:1 D12 CUPTEAM 6229-42 til 1231
43 HF Mors/Nordmors:1 D14 CUPTEAM 6229-43 til 1231
44 HF Mors/Nordmors:1 P12 CUPTEAM 6229-44 til 1231
45 HF Mors/Nordmors:1 P14 CUPTEAM 6229-45 til 1231
46 HF Mors/Nordmors:2 D12 CUPTEAM 6229-46 til 1231
47 HF Mors/Nordmors:2 D14 CUPTEAM 6229-47 til 1231
48 HF Mors/Nordmors:2 P12 CUPTEAM 6229-48 til 1231
49 HF Mors/Nordmors:2 P14 CUPTEAM 6229-49 til 1231
50 HF Mors/Nordmors:3 D14 CUPTEAM 6229-50 til 1231
51 HF Mors/Skyum D16 CUPTEAM 6229-51 til 1231
52 HF Mors:1 D10 CUPTEAM 6229-52 til 1231
53 HF Mors:1 P10 CUPTEAM 6229-53 til 1231
54 HF Mors:2 D10 CUPTEAM 6229-54 til 1231
55 HF Mors:2 P10 CUPTEAM 6229-55 til 1231
56 HF Mors:3 P10 CUPTEAM 6229-56 til 1231
57 Hjallerup IF D14 CUPTEAM 6229-57 til 1231
58 Hjallerup IF D18 CUPTEAM 6229-58 til 1231
59 Hjallerup IF P10 CUPTEAM 6229-59 til 1231
64 Hjallerup IF P12 CUPTEAM 6229-64 til 1231
60 Hjallerup IF P14 CUPTEAM 6229-60 til 1231
61 Hjallerup IF P18 CUPTEAM 6229-61 til 1231
62 Hjallerup IF:1 D10 CUPTEAM 6229-62 til 1231
63 Hjallerup IF:1 D12 CUPTEAM 6229-63 til 1231
65 Hjallerup IF:1 P16 CUPTEAM 6229-65 til 1231
66 Hjallerup IF:2 D12 CUPTEAM 6229-66 til 1231
67 Hjallerup IF:2 D18 CUPTEAM 6229-67 til 1231
68 Hjallerup IF:3 D12 CUPTEAM 6229-68 til 1231
69 HK73 Frederikssund:1 P12 CUPTEAM 6229-69 til 1231
70 HK73 Frederikssund:2 P12 CUPTEAM 6229-70 til 1231
71 HK89 Båndbyerne D10 CUPTEAM 6229-71 til 1231
72 Horsens HK P16 CUPTEAM 6229-72 til 1231
73 HSG Handewitt Nord Harrislee P14 CUPTEAM 6229-73 til 1231
74 HSG Handewitt Nord Harrislee P18 CUPTEAM 6229-74 til 1231
75 HSG SZ OWW:1 D14 CUPTEAM 6229-75 til 1231
76 HSG Tarp-Wanderup D10 CUPTEAM 6229-76 til 1231
77 HSG Tarp-Wanderup D14 CUPTEAM 6229-77 til 1231
78 HSG Tarp-Wanderup D16 CUPTEAM 6229-78 til 1231
79 HSG Tarp-Wanderup P12 CUPTEAM 6229-79 til 1231
80 HSG Tarp-Wanderup P14 CUPTEAM 6229-80 til 1231
81 HSG Tarp-Wanderup:1 P10 CUPTEAM 6229-81 til 1231
82 HSG Tarp-Wanderup:2 P10 CUPTEAM 6229-82 til 1231
83 IF Nordthy P12 CUPTEAM 6229-83 til 1231
84 IF Nordthy:1 D10 CUPTEAM 6229-84 til 1231
85 IF Nordthy:1 D12 CUPTEAM 6229-85 til 1231
86 IF Nordthy:2 D10 CUPTEAM 6229-86 til 1231
87 Lynge-Broby P18 CUPTEAM 6229-87 til 1231
89 resenbro UIF P16 CUPTEAM 6229-89 til 1231
88 Rækker Mølle Håndbold P18 CUPTEAM 6229-88 til 1231
90 SG Frisia-Leck-Süderlügum:1 D14 CUPTEAM 6229-90 til 1231
91 Sjørring HK D10 CUPTEAM 6229-91 til 1231
92 Sjørring HK D14 CUPTEAM 6229-92 til 1231
93 Sjørring HK:1 P12 CUPTEAM 6229-93 til 1231
138 Sjørring HK:2 P12 CUPTEAM 6229-138 til 1231
94 SMUT BG D10 CUPTEAM 6229-94 til 1231
95 Støvring Håndbold D14 CUPTEAM 6229-95 til 1231
96 Støvring Håndbold D16 CUPTEAM 6229-96 til 1231
97 Støvring Håndbold P12 CUPTEAM 6229-97 til 1231
98 Støvring Håndbold P14 CUPTEAM 6229-98 til 1231
99 Team Skyum 16/17 P18 CUPTEAM 6229-99 til 1231
100 TG Biberach P14 CUPTEAM 6229-100 til 1231
101 TG Biberach P18 CUPTEAM 6229-101 til 1231
102 Thisted IK u 10 d:1 D10 CUPTEAM 6229-102 til 1231
103 Thisted IK u 10 d:2 D10 CUPTEAM 6229-103 til 1231
104 Thisted IK u 10 d:3 D10 CUPTEAM 6229-104 til 1231
105 Thisted IK u 12 d:1 D12 CUPTEAM 6229-105 til 1231
106 Thisted IK u 12 d:2 D12 CUPTEAM 6229-106 til 1231
107 Thisted IK u 12 p:1 P12 CUPTEAM 6229-107 til 1231
108 Thisted IK u 12 p:2 P12 CUPTEAM 6229-108 til 1231
109 Thisted IK u 12 p:3 P12 CUPTEAM 6229-109 til 1231
110 Thisted IK:1 P10 CUPTEAM 6229-110 til 1231
111 Thisted IK:2 P10 CUPTEAM 6229-111 til 1231
112 Thy Håndbold P18 CUPTEAM 6229-112 til 1231
113 Thy Håndbold U 14 d D14 CUPTEAM 6229-113 til 1231
114 Thy Håndbold u 14 p:1 P14 CUPTEAM 6229-114 til 1231
115 Thy Håndbold u 14 p:2 P14 CUPTEAM 6229-115 til 1231
116 Thy Håndbold u 14 p:3 P14 CUPTEAM 6229-116 til 1231
117 Thy Håndbold u 18 d D18 CUPTEAM 6229-117 til 1231
118 Thy Håndbold:1 P16 CUPTEAM 6229-118 til 1231
119 Thy Håndbold:2 P16 CUPTEAM 6229-119 til 1231
120 TuS Schutterwald D18 CUPTEAM 6229-120 til 1231
121 TuS Schutterwald 2000-2001 P18 CUPTEAM 6229-121 til 1231
122 Vejle Håndbold Klub:1 D16 CUPTEAM 6229-122 til 1231
123 Vejle Håndbold Klub:2 D16 CUPTEAM 6229-123 til 1231
124 Visse IF D10 CUPTEAM 6229-124 til 1231
125 Visse IF D12 CUPTEAM 6229-125 til 1231
126 Visse IF P10 CUPTEAM 6229-126 til 1231
127 Visse IF P16 CUPTEAM 6229-127 til 1231
128 Visse IF:1 P12 CUPTEAM 6229-128 til 1231
129 Visse IF:1 P14 CUPTEAM 6229-129 til 1231
131 Visse IF:2 P14 CUPTEAM 6229-131 til 1231
130 Visse IF:2 D P12 CUPTEAM 6229-130 til 1231
132 Åstrup/Hammelev-Grenaa Håndbold D12 CUPTEAM 6229-132 til 1231
133 Åstrup/Hammelev-Grenaa Håndbold D14 CUPTEAM 6229-133 til 1231
134 Åstrup/Hammelev-Grenaa Håndbold P16 CUPTEAM 6229-134 til 1231