Till denna turnering får ni möjlighet att prenumerera på resultaten för ett visst lag.

Kostnaden per mottaget SMS är 3.00 SEK.     Gäller om ni har en svensk operatör i ert hemland.
SMS kan erbjudas till följande länder. Klicka på lämplig flagga för mer info.          
Sänd nedanstående SMS-text till 72456 för att prenumerera på följande lags matcher:
Lagnr
Lagnamn
Klass
SMS text att skicka
1 AB U10PB CUPTEAM 6209-1 till 72456
2 AB U12PA CUPTEAM 6209-2 till 72456
3 AB U12PB CUPTEAM 6209-3 till 72456
6 Ajax 1 U10PA CUPTEAM 6209-6 till 72456
86 Ajax 2 U10DB CUPTEAM 6209-86 till 72456
12 Ajax 2 U10PB CUPTEAM 6209-12 till 72456
4 Ajax 3 U10PB CUPTEAM 6209-4 till 72456
5 Ajax København U10DA CUPTEAM 6209-5 till 72456
7 Ajax København U12DA CUPTEAM 6209-7 till 72456
8 Ajax København U12DB CUPTEAM 6209-8 till 72456
9 Ajax København U14PA CUPTEAM 6209-9 till 72456
10 Ajax København:1 U14DA CUPTEAM 6209-10 till 72456
11 Ajax København:1 U14PB CUPTEAM 6209-11 till 72456
13 Ajax København:2 U14DB CUPTEAM 6209-13 till 72456
14 Ajax København:2 U14PB CUPTEAM 6209-14 till 72456
15 Ajax:1 U12PA CUPTEAM 6209-15 till 72456
16 Ajax:2 U12PB CUPTEAM 6209-16 till 72456
17 Ajax:3 U12PB CUPTEAM 6209-17 till 72456
18 Ajax:4 U12PB CUPTEAM 6209-18 till 72456
19 Brøndby HK U12DA CUPTEAM 6209-19 till 72456
20 Brøndby HK U12DB CUPTEAM 6209-20 till 72456
21 Brøndby HK U12PA CUPTEAM 6209-21 till 72456
22 Brøndby HK U12PB CUPTEAM 6209-22 till 72456
23 Brøndby HK:2 U12PB CUPTEAM 6209-23 till 72456
24 Dalby U14DB CUPTEAM 6209-24 till 72456
25 FIF U10DA CUPTEAM 6209-25 till 72456
26 FIF U10DB CUPTEAM 6209-26 till 72456
27 FIF2 U10PB CUPTEAM 6209-27 till 72456
29 FIF3 U10PB CUPTEAM 6209-29 till 72456
28 FIF:1 U10PA CUPTEAM 6209-28 till 72456
30 Fjordbyerne 1 U14PB CUPTEAM 6209-30 till 72456
31 Fjordbyerne:1 U14PA CUPTEAM 6209-31 till 72456
33 Freja HK U10DA CUPTEAM 6209-33 till 72456
34 Freja HK U12DA CUPTEAM 6209-34 till 72456
35 Freja HK U12DB CUPTEAM 6209-35 till 72456
36 GOG U10DA CUPTEAM 6209-36 till 72456
37 GOG U12DA CUPTEAM 6209-37 till 72456
38 GOG U12DB CUPTEAM 6209-38 till 72456
39 Greve Håndbold U10DB CUPTEAM 6209-39 till 72456
40 Greve Håndbold U10PB CUPTEAM 6209-40 till 72456
41 Greve Håndbold U12DB CUPTEAM 6209-41 till 72456
42 Greve Håndbold U12PA CUPTEAM 6209-42 till 72456
43 Greve Håndbold:1 U12PB CUPTEAM 6209-43 till 72456
44 Greve Håndbold:2 U12PB CUPTEAM 6209-44 till 72456
45 HIK U10DA CUPTEAM 6209-45 till 72456
46 HIK U12PA CUPTEAM 6209-46 till 72456
47 HIK 1 U10DB CUPTEAM 6209-47 till 72456
48 HIK 2 U10DB CUPTEAM 6209-48 till 72456
87 Hillerød U14DA CUPTEAM 6209-87 till 72456
49 HK 73 1 U10PA CUPTEAM 6209-49 till 72456
50 HK 73 2 U10PB CUPTEAM 6209-50 till 72456
51 HK 73 3 U10PB CUPTEAM 6209-51 till 72456
52 HK 73:1 U12DA CUPTEAM 6209-52 till 72456
53 HK 73:2 U12DB CUPTEAM 6209-53 till 72456
54 HK 73:3 U12DB CUPTEAM 6209-54 till 72456
55 HK73 - Frederikssund1 U10DA CUPTEAM 6209-55 till 72456
56 HK73 - Frederikssund2 U10DB CUPTEAM 6209-56 till 72456
57 HK73:1 U12PA CUPTEAM 6209-57 till 72456
58 HK73:2 U12PB CUPTEAM 6209-58 till 72456
59 HMH U10DA CUPTEAM 6209-59 till 72456
60 HUK-Øresund U12PA CUPTEAM 6209-60 till 72456
62 Hvidovre U14DB CUPTEAM 6209-62 till 72456
63 HØJ U14DB CUPTEAM 6209-63 till 72456
64 Køge U14PA CUPTEAM 6209-64 till 72456
65 Køge Håndbold U12DB CUPTEAM 6209-65 till 72456
66 Køge krhk:1 U12PA CUPTEAM 6209-66 till 72456
67 OV Helsingborg:Beta U14PB CUPTEAM 6209-67 till 72456
68 OV Helsingborg:Delta U14PB CUPTEAM 6209-68 till 72456
69 Roskilde Håndbold U14PA CUPTEAM 6209-69 till 72456
70 Sollentuna HK U14PA CUPTEAM 6209-70 till 72456
71 Svendborg HK U12PA CUPTEAM 6209-71 till 72456
72 Team København U10DB CUPTEAM 6209-72 till 72456
73 Team København Håndbold U12DA CUPTEAM 6209-73 till 72456
74 Team København Håndbold U12DB CUPTEAM 6209-74 till 72456
75 TSE U14DA CUPTEAM 6209-75 till 72456
76 TSE U14PA CUPTEAM 6209-76 till 72456
77 TSE 2 U14PA CUPTEAM 6209-77 till 72456
88 Vallensbæk U14DA CUPTEAM 6209-88 till 72456
78 Virum Sorgenfri Håndboldklub U10DA CUPTEAM 6209-78 till 72456
79 Virum Sorgenfri Håndboldklub U12PA CUPTEAM 6209-79 till 72456
80 Virum Sorgenfri Håndboldklub:1 U10DB CUPTEAM 6209-80 till 72456
81 Virum Sorgenfri Håndboldklub:1 U12PB CUPTEAM 6209-81 till 72456
82 Virum Sorgenfri Håndboldklub:2 U10DB CUPTEAM 6209-82 till 72456
83 Virum Sorgenfri Håndboldklub:2 U12PB CUPTEAM 6209-83 till 72456
84 VSH1 U10PA CUPTEAM 6209-84 till 72456
85 VSH2 U10PB CUPTEAM 6209-85 till 72456