Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for et vist hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på følgende holds kamper:
Team no
Team name
Class
SMS text to send
1 AB U10PB CUPTEAM 6209-1 to 2140
2 AB U12PA CUPTEAM 6209-2 to 2140
3 AB U12PB CUPTEAM 6209-3 to 2140
6 Ajax 1 U10PA CUPTEAM 6209-6 to 2140
86 Ajax 2 U10DB CUPTEAM 6209-86 to 2140
12 Ajax 2 U10PB CUPTEAM 6209-12 to 2140
4 Ajax 3 U10PB CUPTEAM 6209-4 to 2140
5 Ajax København U10DA CUPTEAM 6209-5 to 2140
7 Ajax København U12DA CUPTEAM 6209-7 to 2140
8 Ajax København U12DB CUPTEAM 6209-8 to 2140
9 Ajax København U14PA CUPTEAM 6209-9 to 2140
10 Ajax København:1 U14DA CUPTEAM 6209-10 to 2140
11 Ajax København:1 U14PB CUPTEAM 6209-11 to 2140
13 Ajax København:2 U14DB CUPTEAM 6209-13 to 2140
14 Ajax København:2 U14PB CUPTEAM 6209-14 to 2140
15 Ajax:1 U12PA CUPTEAM 6209-15 to 2140
16 Ajax:2 U12PB CUPTEAM 6209-16 to 2140
17 Ajax:3 U12PB CUPTEAM 6209-17 to 2140
18 Ajax:4 U12PB CUPTEAM 6209-18 to 2140
19 Brøndby HK U12DA CUPTEAM 6209-19 to 2140
20 Brøndby HK U12DB CUPTEAM 6209-20 to 2140
21 Brøndby HK U12PA CUPTEAM 6209-21 to 2140
22 Brøndby HK U12PB CUPTEAM 6209-22 to 2140
23 Brøndby HK:2 U12PB CUPTEAM 6209-23 to 2140
24 Dalby U14DB CUPTEAM 6209-24 to 2140
25 FIF U10DA CUPTEAM 6209-25 to 2140
26 FIF U10DB CUPTEAM 6209-26 to 2140
27 FIF2 U10PB CUPTEAM 6209-27 to 2140
29 FIF3 U10PB CUPTEAM 6209-29 to 2140
28 FIF:1 U10PA CUPTEAM 6209-28 to 2140
30 Fjordbyerne 1 U14PB CUPTEAM 6209-30 to 2140
31 Fjordbyerne:1 U14PA CUPTEAM 6209-31 to 2140
33 Freja HK U10DA CUPTEAM 6209-33 to 2140
34 Freja HK U12DA CUPTEAM 6209-34 to 2140
35 Freja HK U12DB CUPTEAM 6209-35 to 2140
36 GOG U10DA CUPTEAM 6209-36 to 2140
37 GOG U12DA CUPTEAM 6209-37 to 2140
38 GOG U12DB CUPTEAM 6209-38 to 2140
39 Greve Håndbold U10DB CUPTEAM 6209-39 to 2140
40 Greve Håndbold U10PB CUPTEAM 6209-40 to 2140
41 Greve Håndbold U12DB CUPTEAM 6209-41 to 2140
42 Greve Håndbold U12PA CUPTEAM 6209-42 to 2140
43 Greve Håndbold:1 U12PB CUPTEAM 6209-43 to 2140
44 Greve Håndbold:2 U12PB CUPTEAM 6209-44 to 2140
45 HIK U10DA CUPTEAM 6209-45 to 2140
46 HIK U12PA CUPTEAM 6209-46 to 2140
47 HIK 1 U10DB CUPTEAM 6209-47 to 2140
48 HIK 2 U10DB CUPTEAM 6209-48 to 2140
87 Hillerød U14DA CUPTEAM 6209-87 to 2140
49 HK 73 1 U10PA CUPTEAM 6209-49 to 2140
50 HK 73 2 U10PB CUPTEAM 6209-50 to 2140
51 HK 73 3 U10PB CUPTEAM 6209-51 to 2140
52 HK 73:1 U12DA CUPTEAM 6209-52 to 2140
53 HK 73:2 U12DB CUPTEAM 6209-53 to 2140
54 HK 73:3 U12DB CUPTEAM 6209-54 to 2140
55 HK73 - Frederikssund1 U10DA CUPTEAM 6209-55 to 2140
56 HK73 - Frederikssund2 U10DB CUPTEAM 6209-56 to 2140
57 HK73:1 U12PA CUPTEAM 6209-57 to 2140
58 HK73:2 U12PB CUPTEAM 6209-58 to 2140
59 HMH U10DA CUPTEAM 6209-59 to 2140
60 HUK-Øresund U12PA CUPTEAM 6209-60 to 2140
62 Hvidovre U14DB CUPTEAM 6209-62 to 2140
63 HØJ U14DB CUPTEAM 6209-63 to 2140
64 Køge U14PA CUPTEAM 6209-64 to 2140
65 Køge Håndbold U12DB CUPTEAM 6209-65 to 2140
66 Køge krhk:1 U12PA CUPTEAM 6209-66 to 2140
67 OV Helsingborg:Beta U14PB CUPTEAM 6209-67 to 2140
68 OV Helsingborg:Delta U14PB CUPTEAM 6209-68 to 2140
69 Roskilde Håndbold U14PA CUPTEAM 6209-69 to 2140
70 Sollentuna HK U14PA CUPTEAM 6209-70 to 2140
71 Svendborg HK U12PA CUPTEAM 6209-71 to 2140
72 Team København U10DB CUPTEAM 6209-72 to 2140
73 Team København Håndbold U12DA CUPTEAM 6209-73 to 2140
74 Team København Håndbold U12DB CUPTEAM 6209-74 to 2140
75 TSE U14DA CUPTEAM 6209-75 to 2140
76 TSE U14PA CUPTEAM 6209-76 to 2140
77 TSE 2 U14PA CUPTEAM 6209-77 to 2140
88 Vallensbæk U14DA CUPTEAM 6209-88 to 2140
78 Virum Sorgenfri Håndboldklub U10DA CUPTEAM 6209-78 to 2140
79 Virum Sorgenfri Håndboldklub U12PA CUPTEAM 6209-79 to 2140
80 Virum Sorgenfri Håndboldklub:1 U10DB CUPTEAM 6209-80 to 2140
81 Virum Sorgenfri Håndboldklub:1 U12PB CUPTEAM 6209-81 to 2140
82 Virum Sorgenfri Håndboldklub:2 U10DB CUPTEAM 6209-82 to 2140
83 Virum Sorgenfri Håndboldklub:2 U12PB CUPTEAM 6209-83 to 2140
84 VSH1 U10PA CUPTEAM 6209-84 to 2140
85 VSH2 U10PB CUPTEAM 6209-85 to 2140