Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på følgende holds kamper:
Hold nr
Hold navn
Klasse
SMS tekst at sende
1 BFG Bodensee-Donau Süd:1 P14 CUPTEAM 5818-1 til 1231
2 BFG Bodensee-Donau Süd:2 P14 CUPTEAM 5818-2 til 1231
3 Brabrand IF D10 CUPTEAM 5818-3 til 1231
4 Brabrand IF D12 CUPTEAM 5818-4 til 1231
5 Brabrand IF D18 CUPTEAM 5818-5 til 1231
6 Brabrand IF P10 CUPTEAM 5818-6 til 1231
7 Brabrand IF:1 P14 CUPTEAM 5818-7 til 1231
8 Brabrand IF:2 D10 CUPTEAM 5818-8 til 1231
9 Brabrand IF:2 P14 CUPTEAM 5818-9 til 1231
10 Dronninglund IF Håndbold D14 CUPTEAM 5818-10 til 1231
11 Dronninglund IF Håndbold P14 CUPTEAM 5818-11 til 1231
12 Hadsten Håndbold D16 CUPTEAM 5818-12 til 1231
13 Hadsten Håndbold P16 CUPTEAM 5818-13 til 1231
14 Hanstholm if D18 CUPTEAM 5818-14 til 1231
15 HC Empor Rostock D14 CUPTEAM 5818-15 til 1231
16 HF Mors P10 CUPTEAM 5818-16 til 1231
17 HF Mors P12 CUPTEAM 5818-17 til 1231
18 HF Mors P16 CUPTEAM 5818-18 til 1231
19 HF Mors:1 D12 CUPTEAM 5818-19 til 1231
20 HF Mors:1 D14 CUPTEAM 5818-20 til 1231
21 HF Mors:1 D16 CUPTEAM 5818-21 til 1231
22 HF Mors:1 P14 CUPTEAM 5818-22 til 1231
23 HF Mors:2 D14 CUPTEAM 5818-23 til 1231
24 HF Mors:2 P10 CUPTEAM 5818-24 til 1231
25 HF Mors:2 P14 CUPTEAM 5818-25 til 1231
26 HF Mors:3 D14 CUPTEAM 5818-26 til 1231
27 Hjallerup IF D18 CUPTEAM 5818-27 til 1231
28 Hjallerup IF P12 CUPTEAM 5818-28 til 1231
29 Hjallerup IF P14 CUPTEAM 5818-29 til 1231
30 Hjallerup IF:1 D10 CUPTEAM 5818-30 til 1231
31 Hjallerup IF:1 D12 CUPTEAM 5818-31 til 1231
32 Hjallerup IF:1 D14 CUPTEAM 5818-32 til 1231
33 Hjallerup IF:1 D16 CUPTEAM 5818-33 til 1231
34 Hjallerup IF:1 P16 CUPTEAM 5818-34 til 1231
35 Hjallerup IF:2 D10 CUPTEAM 5818-35 til 1231
36 Hjallerup IF:2 D16 CUPTEAM 5818-36 til 1231
37 Hjallerup IF:2 P16 CUPTEAM 5818-37 til 1231
38 HSG Tarp-Wanderup D10 CUPTEAM 5818-38 til 1231
39 HSG Tarp-Wanderup D12 CUPTEAM 5818-39 til 1231
40 HSG Tarp-Wanderup D14 CUPTEAM 5818-40 til 1231
41 HSG Tarp-Wanderup P10 CUPTEAM 5818-41 til 1231
42 HSG Tarp-Wanderup P12 CUPTEAM 5818-42 til 1231
44 HSG Tarp-Wanderup P14 CUPTEAM 5818-44 til 1231
43 HSG Tarp-Wanderup P16 CUPTEAM 5818-43 til 1231
45 If Frem Skørping D12 CUPTEAM 5818-45 til 1231
46 If nordthy D12 CUPTEAM 5818-46 til 1231
47 IF Nordthy 1 P12 CUPTEAM 5818-47 til 1231
48 IF Nordthy:1 D10 CUPTEAM 5818-48 til 1231
49 IF Nordthy:2 D10 CUPTEAM 5818-49 til 1231
50 If Nordthy:2 P12 CUPTEAM 5818-50 til 1231
51 IK Skovbakken D14 CUPTEAM 5818-51 til 1231
52 IK Skovbakken D16 CUPTEAM 5818-52 til 1231
53 IK Skovbakken P14 CUPTEAM 5818-53 til 1231
56 Kongerslev I.F. P12 CUPTEAM 5818-56 til 1231
57 Møgeltønder/TSF:1 D14 CUPTEAM 5818-57 til 1231
58 Møgeltønder/TSF:2 D14 CUPTEAM 5818-58 til 1231
59 Nordjylland HK D18 CUPTEAM 5818-59 til 1231
60 Nordthy P10 CUPTEAM 5818-60 til 1231
61 Odder D16 CUPTEAM 5818-61 til 1231
63 Odder P14 CUPTEAM 5818-63 til 1231
62 Odder P16 CUPTEAM 5818-62 til 1231
64 Resenbro uif P14 CUPTEAM 5818-64 til 1231
65 Ry Håndbold P16 CUPTEAM 5818-65 til 1231
107 Rækker Mølle Håndbold D12 CUPTEAM 5818-107 til 1231
66 SC Gut Heil Neumünster P12 CUPTEAM 5818-66 til 1231
67 SG Hamburg Nord D14 CUPTEAM 5818-67 til 1231
68 Sjørring/Nors D12 CUPTEAM 5818-68 til 1231
54 SK U16 :1 P16 CUPTEAM 5818-54 til 1231
55 SK U16 :2 P16 CUPTEAM 5818-55 til 1231
69 Stidsholt idrætsefterskole P16 CUPTEAM 5818-69 til 1231
71 Støvring Håndbold D16 CUPTEAM 5818-71 til 1231
72 Støvring Håndbold P12 CUPTEAM 5818-72 til 1231
73 SV Henstedt-Ulzburg D18 CUPTEAM 5818-73 til 1231
74 Thisted IK u 10 d:1 D10 CUPTEAM 5818-74 til 1231
75 Thisted IK u 10 d:2 D10 CUPTEAM 5818-75 til 1231
76 Thisted IK u 12 d:1 D12 CUPTEAM 5818-76 til 1231
77 Thisted IK u 12 d:2 D12 CUPTEAM 5818-77 til 1231
78 Thisted IK u 12 d:3 D12 CUPTEAM 5818-78 til 1231
79 Thisted IK:1 P10 CUPTEAM 5818-79 til 1231
80 Thisted IK:1 P12 CUPTEAM 5818-80 til 1231
81 Thisted IK:2 P10 CUPTEAM 5818-81 til 1231
82 Thisted IK:2 P12 CUPTEAM 5818-82 til 1231
83 Thisted IK:3 P10 CUPTEAM 5818-83 til 1231
84 Thisted IK:3 P12 CUPTEAM 5818-84 til 1231
85 Thy Håndbold D18 CUPTEAM 5818-85 til 1231
86 Thy Håndbold P16 CUPTEAM 5818-86 til 1231
87 Thy håndbold - Skyum:1 P16 CUPTEAM 5818-87 til 1231
88 Thy håndbold - Skyum:2 P16 CUPTEAM 5818-88 til 1231
89 Thy Håndbold U 14 d D14 CUPTEAM 5818-89 til 1231
90 Thy Håndbold u 16 d D16 CUPTEAM 5818-90 til 1231
91 Thy Håndbold:1 P14 CUPTEAM 5818-91 til 1231
92 Thy Håndbold:2 P14 CUPTEAM 5818-92 til 1231
93 Thy Håndbold:3 P14 CUPTEAM 5818-93 til 1231
94 TTH Holstebro D16 CUPTEAM 5818-94 til 1231
95 TuS Schutterwald P16 CUPTEAM 5818-95 til 1231
96 vif, Mors:1 P14 CUPTEAM 5818-96 til 1231
97 vif, Mors:2 P14 CUPTEAM 5818-97 til 1231
98 Visse IF D12 CUPTEAM 5818-98 til 1231
99 Visse IF P10 CUPTEAM 5818-99 til 1231
100 Visse IF:1 P12 CUPTEAM 5818-100 til 1231
101 Visse IF:1 P14 CUPTEAM 5818-101 til 1231
102 Visse IF:2 P12 CUPTEAM 5818-102 til 1231
103 Visse IF:2 P14 CUPTEAM 5818-103 til 1231
104 Åstrup/Hammelev-Grenaa Håndbold D10 CUPTEAM 5818-104 til 1231
105 Åstrup/Hammelev-Grenaa Håndbold D12 CUPTEAM 5818-105 til 1231
106 Åstrup/Hammelev-Grenaa Håndbold P14 CUPTEAM 5818-106 til 1231