Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på følgende holds kamper:
Hold nr
Hold navn
Klasse
SMS tekst at sende
1 Aalborg hk D14 CUPTEAM 4503-1 til 1231
3 Brabrand D12 CUPTEAM 4503-3 til 1231
4 Brabrand D16 CUPTEAM 4503-4 til 1231
2 Brabrand P16 CUPTEAM 4503-2 til 1231
5 Bramdrupdam GIF:Rød P16 CUPTEAM 4503-5 til 1231
6 Dronninglund IF P12 CUPTEAM 4503-6 til 1231
7 Dronninglund IF:1 P14 CUPTEAM 4503-7 til 1231
8 Dronninglund IF:2 P14 CUPTEAM 4503-8 til 1231
9 Frederikshavn fi:1 P14 CUPTEAM 4503-9 til 1231
10 Frederikshavn fi:2 P14 CUPTEAM 4503-10 til 1231
11 Hauge GIF:1 P12 CUPTEAM 4503-11 til 1231
12 Hauge GIF:2 P12 CUPTEAM 4503-12 til 1231
14 HF Mors:1 D12 CUPTEAM 4503-14 til 1231
15 HF Mors:1 D16 CUPTEAM 4503-15 til 1231
16 HF Mors:1 D18 CUPTEAM 4503-16 til 1231
13 HF Mors:1 P12 CUPTEAM 4503-13 til 1231
18 HF Mors:2 D12 CUPTEAM 4503-18 til 1231
19 HF Mors:2 D16 CUPTEAM 4503-19 til 1231
20 HF Mors:2 D18 CUPTEAM 4503-20 til 1231
17 HF Mors:2 P12 CUPTEAM 4503-17 til 1231
21 HF Mors:3 P12 CUPTEAM 4503-21 til 1231
23 Hjallerup D10 CUPTEAM 4503-23 til 1231
24 Hjallerup D16 CUPTEAM 4503-24 til 1231
27 Hjallerup:1 D14 CUPTEAM 4503-27 til 1231
25 Hjallerup:1 P12 CUPTEAM 4503-25 til 1231
26 Hjallerup:1 P14 CUPTEAM 4503-26 til 1231
30 Hjallerup:2 D14 CUPTEAM 4503-30 til 1231
28 Hjallerup:2 P12 CUPTEAM 4503-28 til 1231
29 Hjallerup:2 P14 CUPTEAM 4503-29 til 1231
31 HK 73 Frederikssund D12 CUPTEAM 4503-31 til 1231
32 HK 73 Frederikssund D14 CUPTEAM 4503-32 til 1231
33 Hornbæk SF P14 CUPTEAM 4503-33 til 1231
34 HSG Handewitt / Nord Harrislee P14 CUPTEAM 4503-34 til 1231
37 HSG Tarp W/TSV Sierstedt P16 CUPTEAM 4503-37 til 1231
38 HSG Tarp-Wanderup D10 CUPTEAM 4503-38 til 1231
39 HSG Tarp-Wanderup D12 CUPTEAM 4503-39 til 1231
40 HSG Tarp-Wanderup D14 CUPTEAM 4503-40 til 1231
41 HSG Tarp-Wanderup D18 CUPTEAM 4503-41 til 1231
35 HSG Tarp-Wanderup P12 CUPTEAM 4503-35 til 1231
36 HSG Tarp-Wanderup P14 CUPTEAM 4503-36 til 1231
42 HT Norderstedt:10 P18 CUPTEAM 4503-42 til 1231
43 HT Norderstedt:17 D18 CUPTEAM 4503-43 til 1231
46 Ibbenbürener Spvg. 08 D14 CUPTEAM 4503-46 til 1231
44 Ibbenbürener Spvg. 08 P16 CUPTEAM 4503-44 til 1231
45 Ibbenbürener Spvg. 08 P18 CUPTEAM 4503-45 til 1231
47 IF Nordthy D10 CUPTEAM 4503-47 til 1231
48 IF Nordthy 1 D12 CUPTEAM 4503-48 til 1231
49 IF Nordthy 2 D12 CUPTEAM 4503-49 til 1231
50 IF Stjernen Flensborg:1 P18 CUPTEAM 4503-50 til 1231
51 JSG Alstertal/Norderstedt:1 P14 CUPTEAM 4503-51 til 1231
53 MTG Wangen D14 CUPTEAM 4503-53 til 1231
54 Nr. Søby IF:rød/sort D12 CUPTEAM 4503-54 til 1231
57 SG Flensburg Handewitt D16 CUPTEAM 4503-57 til 1231
59 SG Hamburg-Nord D16 CUPTEAM 4503-59 til 1231
60 SG Hamburg-Nord D18 CUPTEAM 4503-60 til 1231
58 SG Hamburg-Nord P16 CUPTEAM 4503-58 til 1231
61 SG-Oeversee-Jarplund-Weding D18 CUPTEAM 4503-61 til 1231
62 Sjørring HK:1 D12 CUPTEAM 4503-62 til 1231
63 Sjørring HK:2 D12 CUPTEAM 4503-63 til 1231
64 SK Aarhus P16 CUPTEAM 4503-64 til 1231
66 Snejbjerg SG&I D14 CUPTEAM 4503-66 til 1231
65 Snejbjerg SG&I P14 CUPTEAM 4503-65 til 1231
67 Struer FH P14 CUPTEAM 4503-67 til 1231
68 Støvring Håndbold P10 CUPTEAM 4503-68 til 1231
69 Støvring Håndbold:1 D12 CUPTEAM 4503-69 til 1231
70 Støvring Håndbold:2 D12 CUPTEAM 4503-70 til 1231
71 SV Henstedt-Ulzburg P12 CUPTEAM 4503-71 til 1231
72 SV Henstedt-Ulzburg P16 CUPTEAM 4503-72 til 1231
75 Thisted IK 1 D10 CUPTEAM 4503-75 til 1231
76 Thisted IK 2 D10 CUPTEAM 4503-76 til 1231
77 Thisted IK 3 D10 CUPTEAM 4503-77 til 1231
78 Thisted ik: u 12 p 1 P12 CUPTEAM 4503-78 til 1231
79 Thisted ik: u 12 p 2 P12 CUPTEAM 4503-79 til 1231
80 Thisted IK:A P10 CUPTEAM 4503-80 til 1231
81 Thisted IK:B P10 CUPTEAM 4503-81 til 1231
84 Thy Håndbold P16 CUPTEAM 4503-84 til 1231
85 Thy Håndbold u 18 p P18 CUPTEAM 4503-85 til 1231
86 Thy Håndbold U18 Dr. D18 CUPTEAM 4503-86 til 1231
87 Thy Håndbold: u 14 p 1 P14 CUPTEAM 4503-87 til 1231
88 Thy Håndbold: u 14 p 2 P14 CUPTEAM 4503-88 til 1231
89 Thy Håndbold:1 div. D14 CUPTEAM 4503-89 til 1231
91 Thy Håndbold:2 - Disp D14 CUPTEAM 4503-91 til 1231
96 TuRa Meldorf P14 CUPTEAM 4503-96 til 1231
97 VfL Bad Schwartau:1 P10 CUPTEAM 4503-97 til 1231
94 Vinding Vildbjerg D18 CUPTEAM 4503-94 til 1231
102 Visse if D14 CUPTEAM 4503-102 til 1231
103 Visse if D16 CUPTEAM 4503-103 til 1231
98 Visse IF P10 CUPTEAM 4503-98 til 1231
99 Visse IF P12 CUPTEAM 4503-99 til 1231
100 Visse if P14 CUPTEAM 4503-100 til 1231
101 Visse if P16 CUPTEAM 4503-101 til 1231
104 Visse/Nordthy P10 CUPTEAM 4503-104 til 1231
108 Åstrup/Hammelev D16 CUPTEAM 4503-108 til 1231
105 Åstrup/Hammelev P12 CUPTEAM 4503-105 til 1231
106 Åstrup/Hammelev P14 CUPTEAM 4503-106 til 1231
107 Åstrup/Hammelev P16 CUPTEAM 4503-107 til 1231