Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for et vist hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på følgende holds kamper:
Team no
Team name
Class
SMS text to send
1 Aalborg hk D14 CUPTEAM 4503-1 to 2140
3 Brabrand D12 CUPTEAM 4503-3 to 2140
4 Brabrand D16 CUPTEAM 4503-4 to 2140
2 Brabrand P16 CUPTEAM 4503-2 to 2140
5 Bramdrupdam GIF:Rød P16 CUPTEAM 4503-5 to 2140
6 Dronninglund IF P12 CUPTEAM 4503-6 to 2140
7 Dronninglund IF:1 P14 CUPTEAM 4503-7 to 2140
8 Dronninglund IF:2 P14 CUPTEAM 4503-8 to 2140
9 Frederikshavn fi:1 P14 CUPTEAM 4503-9 to 2140
10 Frederikshavn fi:2 P14 CUPTEAM 4503-10 to 2140
11 Hauge GIF:1 P12 CUPTEAM 4503-11 to 2140
12 Hauge GIF:2 P12 CUPTEAM 4503-12 to 2140
14 HF Mors:1 D12 CUPTEAM 4503-14 to 2140
15 HF Mors:1 D16 CUPTEAM 4503-15 to 2140
16 HF Mors:1 D18 CUPTEAM 4503-16 to 2140
13 HF Mors:1 P12 CUPTEAM 4503-13 to 2140
18 HF Mors:2 D12 CUPTEAM 4503-18 to 2140
19 HF Mors:2 D16 CUPTEAM 4503-19 to 2140
20 HF Mors:2 D18 CUPTEAM 4503-20 to 2140
17 HF Mors:2 P12 CUPTEAM 4503-17 to 2140
21 HF Mors:3 P12 CUPTEAM 4503-21 to 2140
23 Hjallerup D10 CUPTEAM 4503-23 to 2140
24 Hjallerup D16 CUPTEAM 4503-24 to 2140
27 Hjallerup:1 D14 CUPTEAM 4503-27 to 2140
25 Hjallerup:1 P12 CUPTEAM 4503-25 to 2140
26 Hjallerup:1 P14 CUPTEAM 4503-26 to 2140
30 Hjallerup:2 D14 CUPTEAM 4503-30 to 2140
28 Hjallerup:2 P12 CUPTEAM 4503-28 to 2140
29 Hjallerup:2 P14 CUPTEAM 4503-29 to 2140
31 HK 73 Frederikssund D12 CUPTEAM 4503-31 to 2140
32 HK 73 Frederikssund D14 CUPTEAM 4503-32 to 2140
33 Hornbæk SF P14 CUPTEAM 4503-33 to 2140
34 HSG Handewitt / Nord Harrislee P14 CUPTEAM 4503-34 to 2140
37 HSG Tarp W/TSV Sierstedt P16 CUPTEAM 4503-37 to 2140
38 HSG Tarp-Wanderup D10 CUPTEAM 4503-38 to 2140
39 HSG Tarp-Wanderup D12 CUPTEAM 4503-39 to 2140
40 HSG Tarp-Wanderup D14 CUPTEAM 4503-40 to 2140
41 HSG Tarp-Wanderup D18 CUPTEAM 4503-41 to 2140
35 HSG Tarp-Wanderup P12 CUPTEAM 4503-35 to 2140
36 HSG Tarp-Wanderup P14 CUPTEAM 4503-36 to 2140
42 HT Norderstedt:10 P18 CUPTEAM 4503-42 to 2140
43 HT Norderstedt:17 D18 CUPTEAM 4503-43 to 2140
46 Ibbenbürener Spvg. 08 D14 CUPTEAM 4503-46 to 2140
44 Ibbenbürener Spvg. 08 P16 CUPTEAM 4503-44 to 2140
45 Ibbenbürener Spvg. 08 P18 CUPTEAM 4503-45 to 2140
47 IF Nordthy D10 CUPTEAM 4503-47 to 2140
48 IF Nordthy 1 D12 CUPTEAM 4503-48 to 2140
49 IF Nordthy 2 D12 CUPTEAM 4503-49 to 2140
50 IF Stjernen Flensborg:1 P18 CUPTEAM 4503-50 to 2140
51 JSG Alstertal/Norderstedt:1 P14 CUPTEAM 4503-51 to 2140
53 MTG Wangen D14 CUPTEAM 4503-53 to 2140
54 Nr. Søby IF:rød/sort D12 CUPTEAM 4503-54 to 2140
57 SG Flensburg Handewitt D16 CUPTEAM 4503-57 to 2140
59 SG Hamburg-Nord D16 CUPTEAM 4503-59 to 2140
60 SG Hamburg-Nord D18 CUPTEAM 4503-60 to 2140
58 SG Hamburg-Nord P16 CUPTEAM 4503-58 to 2140
61 SG-Oeversee-Jarplund-Weding D18 CUPTEAM 4503-61 to 2140
62 Sjørring HK:1 D12 CUPTEAM 4503-62 to 2140
63 Sjørring HK:2 D12 CUPTEAM 4503-63 to 2140
64 SK Aarhus P16 CUPTEAM 4503-64 to 2140
66 Snejbjerg SG&I D14 CUPTEAM 4503-66 to 2140
65 Snejbjerg SG&I P14 CUPTEAM 4503-65 to 2140
67 Struer FH P14 CUPTEAM 4503-67 to 2140
68 Støvring Håndbold P10 CUPTEAM 4503-68 to 2140
69 Støvring Håndbold:1 D12 CUPTEAM 4503-69 to 2140
70 Støvring Håndbold:2 D12 CUPTEAM 4503-70 to 2140
71 SV Henstedt-Ulzburg P12 CUPTEAM 4503-71 to 2140
72 SV Henstedt-Ulzburg P16 CUPTEAM 4503-72 to 2140
75 Thisted IK 1 D10 CUPTEAM 4503-75 to 2140
76 Thisted IK 2 D10 CUPTEAM 4503-76 to 2140
77 Thisted IK 3 D10 CUPTEAM 4503-77 to 2140
78 Thisted ik: u 12 p 1 P12 CUPTEAM 4503-78 to 2140
79 Thisted ik: u 12 p 2 P12 CUPTEAM 4503-79 to 2140
80 Thisted IK:A P10 CUPTEAM 4503-80 to 2140
81 Thisted IK:B P10 CUPTEAM 4503-81 to 2140
84 Thy Håndbold P16 CUPTEAM 4503-84 to 2140
85 Thy Håndbold u 18 p P18 CUPTEAM 4503-85 to 2140
86 Thy Håndbold U18 Dr. D18 CUPTEAM 4503-86 to 2140
87 Thy Håndbold: u 14 p 1 P14 CUPTEAM 4503-87 to 2140
88 Thy Håndbold: u 14 p 2 P14 CUPTEAM 4503-88 to 2140
89 Thy Håndbold:1 div. D14 CUPTEAM 4503-89 to 2140
91 Thy Håndbold:2 - Disp D14 CUPTEAM 4503-91 to 2140
96 TuRa Meldorf P14 CUPTEAM 4503-96 to 2140
97 VfL Bad Schwartau:1 P10 CUPTEAM 4503-97 to 2140
94 Vinding Vildbjerg D18 CUPTEAM 4503-94 to 2140
102 Visse if D14 CUPTEAM 4503-102 to 2140
103 Visse if D16 CUPTEAM 4503-103 to 2140
98 Visse IF P10 CUPTEAM 4503-98 to 2140
99 Visse IF P12 CUPTEAM 4503-99 to 2140
100 Visse if P14 CUPTEAM 4503-100 to 2140
101 Visse if P16 CUPTEAM 4503-101 to 2140
104 Visse/Nordthy P10 CUPTEAM 4503-104 to 2140
108 Åstrup/Hammelev D16 CUPTEAM 4503-108 to 2140
105 Åstrup/Hammelev P12 CUPTEAM 4503-105 to 2140
106 Åstrup/Hammelev P14 CUPTEAM 4503-106 to 2140
107 Åstrup/Hammelev P16 CUPTEAM 4503-107 to 2140