Valgd række:
D10
D12
D14
D16
D18
P10
P12
P14
P16
P18

Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for en ønsked kampe.

Omkostningen pr mottaget SMS er 5.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på en ønsked kampe:
Kamp nr
Tid
Klasse
Type
Kamp
SMS tekst at sende
10 2017-12-27 15:00 D10 Pulje B Thisted IK u 10 d:3 - Brabrand IF:1 CUPGAME 6229-10 til 1231
11 2017-12-27 15:00 D10 Pulje A Thisted IK u 10 d:1 - Sjørring HK CUPGAME 6229-11 til 1231
20 2017-12-27 15:35 D10 Pulje B SMUT BG - IF Nordthy:2 CUPGAME 6229-20 til 1231
21 2017-12-27 15:35 D10 Pulje A Hjallerup IF:1 - IF Nordthy:1 CUPGAME 6229-21 til 1231
30 2017-12-27 16:10 D10 Pulje C HF Mors:2 - Aalborg KFUM CUPGAME 6229-30 til 1231
31 2017-12-27 16:10 D10 Pulje A HF Mors:1 - HK89 Båndbyerne CUPGAME 6229-31 til 1231
43 2017-12-27 16:45 D10 Pulje D Visse IF - HSG Tarp-Wanderup CUPGAME 6229-43 til 1231
56 2017-12-27 17:20 D10 Pulje B IF Nordthy:2 - Thisted IK u 10 d:3 CUPGAME 6229-56 til 1231
67 2017-12-27 17:55 D10 Pulje B Brabrand IF:1 - SMUT BG CUPGAME 6229-67 til 1231
79 2017-12-27 18:30 D10 Pulje C Thisted IK u 10 d:2 - HF Mors:2 CUPGAME 6229-79 til 1231
80 2017-12-27 18:30 D10 Pulje A IF Nordthy:1 - Sjørring HK CUPGAME 6229-80 til 1231
92 2017-12-27 19:05 D10 Pulje D Brabrand IF:2 - Visse IF CUPGAME 6229-92 til 1231
93 2017-12-27 19:05 D10 Pulje A HF Mors:1 - Hjallerup IF:1 CUPGAME 6229-93 til 1231
103 2017-12-27 19:40 D10 Pulje C Aalborg KFUM - Thisted IK u 10 d:2 CUPGAME 6229-103 til 1231
104 2017-12-27 19:40 D10 Pulje A HK89 Båndbyerne - Thisted IK u 10 d:1 CUPGAME 6229-104 til 1231
115 2017-12-27 20:15 D10 Pulje D HSG Tarp-Wanderup - Brabrand IF:2 CUPGAME 6229-115 til 1231
130 2017-12-28 09:00 D10 Pulje A Sjørring HK - HF Mors:1 CUPGAME 6229-130 til 1231
131 2017-12-28 09:00 D10 Pulje B Brabrand IF:1 - IF Nordthy:2 CUPGAME 6229-131 til 1231
133 2017-12-28 09:35 D10 Pulje A IF Nordthy:1 - Thisted IK u 10 d:1 CUPGAME 6229-133 til 1231
135 2017-12-28 09:35 D10 Pulje B Thisted IK u 10 d:3 - SMUT BG CUPGAME 6229-135 til 1231
143 2017-12-28 10:10 D10 Pulje A HK89 Båndbyerne - Hjallerup IF:1 CUPGAME 6229-143 til 1231
153 2017-12-28 10:40 D10 MB1 Brabrand IF:1 - Visse IF CUPGAME 6229-153 til 1231
156 2017-12-28 10:45 D10 Pulje A IF Nordthy:1 - HF Mors:1 CUPGAME 6229-156 til 1231
166 2017-12-28 11:15 D10 MB2 HSG Tarp-Wanderup - SMUT BG CUPGAME 6229-166 til 1231
169 2017-12-28 11:20 D10 Pulje A Thisted IK u 10 d:1 - Hjallerup IF:1 CUPGAME 6229-169 til 1231
179 2017-12-28 11:50 D10 MB1 Visse IF - Thisted IK u 10 d:2 CUPGAME 6229-179 til 1231
192 2017-12-28 12:25 D10 MB2 SMUT BG - Aalborg KFUM CUPGAME 6229-192 til 1231
205 2017-12-28 13:00 D10 MB1 Thisted IK u 10 d:2 - Brabrand IF:1 CUPGAME 6229-205 til 1231
208 2017-12-28 13:05 D10 Pulje A Sjørring HK - HK89 Båndbyerne CUPGAME 6229-208 til 1231
214 2017-12-28 13:35 D10 MB2 Aalborg KFUM - HSG Tarp-Wanderup CUPGAME 6229-214 til 1231
221 2017-12-28 13:40 D10 Pulje A Thisted IK u 10 d:1 - HF Mors:1 CUPGAME 6229-221 til 1231
236 2017-12-28 14:20 D10 MC Thisted IK u 10 d:3 - IF Nordthy:2 CUPGAME 6229-236 til 1231
238 2017-12-28 14:40 D10 B-semifinale:01 Brabrand IF:1 - Aalborg KFUM CUPGAME 6229-238 til 1231
245 2017-12-28 14:55 D10 MC HF Mors:2 - Brabrand IF:2 CUPGAME 6229-245 til 1231
251 2017-12-28 15:15 D10 B-semifinale:02 Thisted IK u 10 d:2 - HSG Tarp-Wanderup CUPGAME 6229-251 til 1231
264 2017-12-28 16:00 D10 Pulje A Hjallerup IF:1 - Sjørring HK CUPGAME 6229-264 til 1231
268 2017-12-28 16:05 D10 MC Thisted IK u 10 d:3 - HF Mors:2 CUPGAME 6229-268 til 1231
276 2017-12-28 16:35 D10 Pulje A HK89 Båndbyerne - IF Nordthy:1 CUPGAME 6229-276 til 1231
280 2017-12-28 16:40 D10 MC Brabrand IF:2 - IF Nordthy:2 CUPGAME 6229-280 til 1231
311 2017-12-28 18:25 D10 MC IF Nordthy:2 - HF Mors:2 CUPGAME 6229-311 til 1231
317 2017-12-28 19:00 D10 MC Brabrand IF:2 - Thisted IK u 10 d:3 CUPGAME 6229-317 til 1231
335 2017-12-29 09:00 D10 A-semifinale:01 IF Nordthy:1 - Sjørring HK CUPGAME 6229-335 til 1231
342 2017-12-29 09:35 D10 A-semifinale:02 Thisted IK u 10 d:1 - HK89 Båndbyerne CUPGAME 6229-342 til 1231
367 2017-12-29 11:20 D10 A-finale IF Nordthy:1 - Thisted IK u 10 d:1 CUPGAME 6229-367 til 1231
390 2017-12-29 12:35 D10 C-semifinale:01 HF Mors:2 - IF Nordthy:2 CUPGAME 6229-390 til 1231
395 2017-12-29 13:05 D10 A - 5´/6´ plads HF Mors:1 - Hjallerup IF:1 CUPGAME 6229-395 til 1231
397 2017-12-29 13:10 D10 C-semifinale:02 Thisted IK u 10 d:3 - Brabrand IF:2 CUPGAME 6229-397 til 1231
404 2017-12-29 13:50 D10 B-finale Aalborg KFUM - HSG Tarp-Wanderup CUPGAME 6229-404 til 1231
405 2017-12-29 13:50 D10 B - 3´/4´ plads Brabrand IF:1 - Thisted IK u 10 d:2 CUPGAME 6229-405 til 1231
411 2017-12-29 14:25 D10 B - 5´/6´ plads Visse IF - SMUT BG CUPGAME 6229-411 til 1231
418 2017-12-29 15:00 D10 C-finale HF Mors:2 - Thisted IK u 10 d:3 CUPGAME 6229-418 til 1231